Kawasaki Ninja

Shitet nga: lori 03 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Viti: 2002
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Ninja
shitet motorri per asrye mosperdorimi..gjithashtu motorri ka nevoj dhe per grup te gjitha pjeset e tjera i ka ne rregull dhe ne gjendje shum te mire gjithashtu motorrit i behet dogana dhe behet me targa shqiptare.motorri shitet 200 euro i padiskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim