Gilera runner 180 cc

Shitet nga: mikel 28 Nën 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2002
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Gilera
Modeli: Runner
shes runner ne gjendje prefekte me pjes malosi me drit kseno me kalloma sportiv me diskofrena sportiv ngjyr blu me te zi cmimi 1000euro kam dhe raner tjt te kuq 180cc ne gjendje perfekt me dogan te paguar cmimi 900euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim