Honda CBF 600 -04

Shitet nga: Fatmir V. 15 Tet 03:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   1 999 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Shitet Honda CBF 600 e vitit 2004 me targa dhe dokumentacion te rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim