papaq honda 100cc

Shitet nga: fluturim 01 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet motorr 100 cc honda super astra, me letra te rregullta me targ te vogel dhe me siguracion te prer... eshte ngjyr e kuqe dhe i veshur me fiber karboni... eshte sportiv.. dhe me marmit origjinale... cmimi 700 mij lek ose 500 euro...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim