Vespa PX 150 cc

Shitet nga: olsi 02 Dhj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Vespa PX 150 cc ne gjendje te shkelqyer (sic shihet dhe nga fotot). Motorri eshte i disponueshem per cdo prove. Nuk disponon dokumeta sepse keshtu eshte marre. Ka vetem denoncimin per humbjen e dokumentave nga pronari.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim