Piaggio

Shitet nga: dean 28 Nën 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Piaggio ciao , 1 ne gjendje pune sh te mire dhe 1 piaggio ciao tjeter ka nevoje per 20-30 mij lek rregullim. Te dy bashke shiten 170 euro, tek 100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim