Piaggio Mototciklet

Shitet nga: Piaggio 18 Sht 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motorri eshte ne ngjyre gri e lehte te shendritshme . I mungojne pedalet dhe zingjiri , Cmimi eshte i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim