Piaggio Liberty 125cc -07

Shitet nga: bendo 27 Qer 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Tiranë
Piaggio Liberty 125cc viti 2007 600euro pak i diskutueshem me dogane dhe letra te paguara deri ne shukurt 2015

0682096196
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim