PIAXHO CIAO

Shitet nga: aldo 25 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes piaxho ciao ne gjendje te shkelqyer motorrike esht sapoe lyer ka shum pjes ne gruo te reja ka fasho dhe piston te reja eshte gatshme per cdo lloj prove esht shum ekonomik shitet cmimi 200 mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim