Motorr kater gomesh per femije OKAZION

Shitet nga: Bomi 07 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
shitet motorr kater gomesh ne gjendje te rregullt pa asnje difekt tani ka ardhur nga gjermania eshte 49cc ka dhe dy goma rrezerv te reja motorri mund te nderrohet me samsung galaxsi s4 ose me iphone 5s cmimi mund te jete pak i diskutueshem per me shume informacion mund te shifni motorrin ose ta vizitoni $&$
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim