Moto 49cc

Shitet nga: jani 24 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motorr 49 kubikesh modeli Sachs marke gjermane viti i prodhimit 2005 ne gjendje te shum te mire.
Motorri eshte blere i ri me 0 km.Me korone dhe pinjon te modifikuar siguracioni i paguar bashk me letrat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim