Kerkoj te blej motorr piaggio

Shitet nga: ADI 06 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoj te blej motorr piaggio cios ose piaggio si, te jete me dokumenta dhe ne gjendje te mire pune.

deri ne 200 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim