Honda shodow viti 1997 49 cc

Shitet nga: bushi 19 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
motorri eshte ne gjendje shume te mire me dokumeta te paguar dhe siguracion deri ne 2015 der ne shtator motorri eshte shume i pershtacem per qytet dhe shume komod dhe i rehacem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim