vw sharan tdi 2001

Shitet nga: vw sharan tdi 20 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shara tdi viti 2001 makina esht me dogan me targa te reja makina ka ardhur nga gjermania ne prill 2014 dhe skadojn letrat ne 2015 cmimi 4000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim