vw passat 1.9 -94

Shitet nga: genci 03 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen passat 1.9
5 marshe
ne gjendje shum te mir me targa AA ***BB dhe dogan te paguar
ne gjendje shum te mir
gjama elektrik
pasqyra elektrike
klima
mp3 cd player sony
ngrohese sendilje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim