volksvagen beetle 1972 -80

Shitet nga: redinel 11 Dhj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht volksvagen beetle kabrio e vitit 1972 , por per shkak se njoftimi se permban kte vit e vendosem fiktiv vitin 80 , esht klasike dhe origjinale , cmimi esht 6000€ duke perfshir lyerjen !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim