urgjent super cmim VW Polo 1.4 benzin -99

Shitet nga: mateo 21 Sht 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes volskvagen polo te vitit 1999...eshte 1.4 benzine ne gjendje shume te mir jan kryer te gjitha sherbimet, me disje originale sic i shikoni ne foto. Me xhama elektrik..makina esht sapo ardhur nga italia me letra italiane pa dogan...makina eshte perdorur shum mire...te interesuarit te marin n tel 0685838547 dhe ta shohin se ne cgjendje eshte....e shes per arsye emigrimi se nuk ka kush ta perdori cmimi esht i pa duskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim