u shit flm merrjep Ford Focus 1.8 diesel -03 oka..

Shitet nga: Ildi 27 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Motorr 1.8 nafte ne gjendje sh te mire xhenerike e motorrike xhama elektrik kondicioner etj. 2 dyert i ka pas te gervishtme i kam lyer por ndryshon pak boja sic e shifni dhe ke fotoja.pastaj ne cdo drejtim eshte ok cmimi 2300€ i diskutushem vetm per shkak te bojes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim