u shit flm merrjep.BMW 316i (1.6) benzin+gaz 1..

Shitet nga: genti 06 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te mir 1.6 benzin+gaz .sig deri ne mars.me dokumenta te rregullta dhe te paguara deri me 29.12.2015 Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim