tdi/xhama te zinj/1,9 -05

Shitet nga: Tofik Sula 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
tdi/xhama te zinj/1,9 esp/sendilje me ngrohje/ 5porta/ kasetafon pioneer/ air bag per shoferin dhe per pasagjeret etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim