renault clio benzin -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
renault clio benzin me targa ,me taksa te papaguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim