renault clio 1.4 diezel dci -02

Shitet nga: mustaf 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
shitet renault clio 1.4 nafte ne gjendje motorrike te shkelqyer
mbyllet dhe hapet me celes dy celsa xhama elktronik airbeg
4 dyer ngjy blu gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim