passat 1.9 diesel i 2005 cambio automat full opt..

Shitet nga: Aldo 02 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Passat i 2005, 1.9 nafte.cambio automatike,tronik,clima,sedilje gjys lekure gjys cope,disqe,xhamat e pasem te zinj origjinale,xhamat e pare 20% te veshur,super ekonomike.5.5 litra 100 km..T-di e kuqe.navigator,bagazhier me 6 cd,telefon,komanda te timoni,xhama elektrike,pasqyra elektrike dhe me rezistence me ngrohje per ti thare,sensore parkimi,sedilje me ngrohje,drita xenon,dy celsa me pult komandimi hapje mbyllje qendrore,te gjitha sherbimet e bera para nje muaji,nje gjendje super te mire e te mirbajtur..143.000 km .dokumentacion te rregullt me targa te reja e dokumenta te paguara deri me 2015.model i vecante e full option.passat exlusive...0699197967...0697277950...4500 euro i padiskutueshem..jo nderrim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim