opel zafira 2.2 nafte -05

Shitet nga: leo 24 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose nderrohet opel zafira 2.2nafte prodhim I 2005 ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike. dokumenta te rregullta deri ne korrik 2015. makina shitet 4200 € ose nderrohet me golf 4.audi A4 ose benz 200 - 220. + - diferenca
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim