opel vivaro -11

Shitet nga: gazi 25 Tet 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes fugon opel vivaro me kambio automatike ne gjendje te mire viti 2011 semsor parkingu full optional fugoni gjendet ne itali dhe eshte pa dogane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim