opel tigra -96

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Opel tigra 1996,benzin ,automat,me dogane te paguar,me klima,gjendje shume te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim