opel corsa 1.3 CDTI -06

Shitet nga: opel corsa 2006 16 Maj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga italia ka motorr 1.3 nafte ne gjendje fantastike harxhimi 3.5 l per 100km kondicioner xhama elektrik abs srs dokumenta siguracion taksa kualidim te prera per nje vit gomat e para 100%te reja te mbrapmet 60% disqe alumini. llamarin tapiceri shum e paster pa asnje gervishtje makina ka impiant muzike te montuar ne itali kasetafon dvd wofer ampiflik dhe bokse te tjera makina shitet 3800 euro i diskutushem makina esht kjo qe shikoni ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim