opel corsa -01

Shitet nga: ylli 05 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
opel corsa me targa dhe letra te paguara deri ne gushte te 2015 me cambio tip tronik disqe elumini xhamat elektrike dhe pasqyrat elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim