opel corsa -01

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 05 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Opel corsa 900 cc klima ,manual,benzin ,me dogane te paguar 1800euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim