opel calibra gaz benzin -96

Shitet nga: agron tufa 23 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
opel calibra ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike ,,me kondicioner ,,motorr 2.0i benzin ka dhe ipiant gazi xhama elektrik,me antifurt, ,,disje alumin ,marmit sportive ,,eshte sportive ....pa dogan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim