okazion okazion Renault Scenic 1.9 dci -03 RX4..

Shitet nga: Orion 09 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   500 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte me targa dhe dokumenta te paguara deri ne fund te 2014.Eshte foristrade shume ekonomike nafte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim