makina u shit flm merjep

Shitet nga: OKAZION 140000 KM ORIGJINALE 19 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Komuna: Tiranë
Rover 75.Ne gjendje shume te mire,si brenda dhe jashte.Perde mbrapa,butona ne timon.Gomat ne gjendje te mire dhe disqe.Gome rezerve pa perdorur.Clima para dhe mbrapa.Timon druri.Pilot automatik.Xhama te zinj dhe dritat normale xenon.Taksat siguracion kualidim te paguar deri ne dhjetor 2015.Eshte makine shume e mirembajtur.dopio xham per te eleminuar zhurmat e rruges.Sensor parkimi mbrapa.Kilometrat mund ti verifikoni ku te deshironi.140000 kilometra.Cmimi i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim