lancia zeta -02

Shitet nga: leli 10 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
makina esht ne gjendje te mir nga mootorri dhe pjeset xhenerike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim