golf 3 --97

Shitet nga: shkelzen 21 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet golf 3 sdi viti i prodhimit 1997 golfi posedon airbag abs marshi manual . ka goma te reja 14 . golfi ka targa te reja shqiptare eshte ne gjendje shume te mir teknike dhe xhenerike cmimi 2000 euro per me shume info na kontaktoni ne nr 0674034901 ose nepermjet e-mail bindi_pecaku@hotmal.com : ose ne facebook{http://www.facebook.com/bindi.erisa faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim