flm merrjep,u shit Renault Megane Scenic 1.9 dci..

Shitet nga: denis 24 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
renault megane scenic 1.9 dci ,viti 2001,clima,navigator,komanda ne timon,6 airbag,bord kompjureri,sallon lekure,cd e renos,dy baxho xhami elektrike,me siguracion deri ne Maj 2015 dhe taksa te prera deri ne Qershor 2015,shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim