elegance

Shitet nga: NIKU 28 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Tiranë
me motor evo,klima,sedilje meshine,etj..makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.e ardhur nga italia me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim