e class 270 8/2003

Shitet nga: Lucio 18 Jan 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz AVANTGARDE i vitit 2003.gjendja motorrike dhe fizike e makines eshte perfekte dhe sherbime te kryera nen kujdesin maksimal.gjendja e tapiceris dhe e gabines (llambarin sedilje meshine)jan tersisht perfekte makina eshte pa asnje demtim sado i vogel qofte.Makina permban Sensore parkimi,kambjo automatike,larese feneresh automatik,pilot automatik,limitator shpejtesie,ekran navigator origjinal te benzit shoqeruar me bagazhierin e vete ne kroskot,xhama elektrike,pasqyra elektrike,sensor shiu.
Makina qendron ne garazhd.CMIMI I PA DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim