bmw 525 nafte -98

Shitet nga: lati billa 17 Tet 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
bmw serie 5 525 automat diesel motorr 2.5 nafte
mund te nderrohet me nje foristrade i te njejtit vit ose me e re
makina eshte full opsion me sherbime te bera dhe letra te rregullta
makina edhte 3500 euro pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim