bmw 318 tds -96

Shitet nga: eridjon 28 Maj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
shitet bmw 318 tds naft abs air bag kandicioner xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumuni me dekumenta shqiptare
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim