benz 220 cdi 99

Shitet nga: Lindi 19 Krr 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet makina Benz E-Class 220 CDI ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
4(kater) xhama elektrike,Airbag, ABS, sendilje lekure, kasetofon mp3.
ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim