alfa romeo 166 2004

Shitet nga: flori 13 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose nderrohet alfa romeo 166 viti 2004 kambio automatike..mershin ngjyr gri..ka disa gomina e gjera te vogla..me dogan dhe letra te paguara deri ne dhjetore 2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim