X5 -08

Shitet nga: petrit 15 Krr 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
BMW X5 kambio automatike, naftë, ngjyre e zeze, viti 2008, 178000 km. Full Optional, gjendje shume e mire teknike sherbimet te kryera. Plus komplet disqesh, gomash 20,dhe parakolp metalik, 24500 Euro ose kembehet me toke afer Tiranes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim