WW Golf 2.0 TDI-GTI Sport Tuning (Bej Ndrrim me ..

Shitet nga: lavdim 16 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHES GOLF 2.0 103 KW 140 PS GTI TDI DIZELL
*MODELI 2008***PA DOGAN
*NGJYRA E ZEZ METALIKE
*5 DYER
*LIMOZIN
**ME VETEM 100.000 TE KALUARA TE GARANTUME ME LIBER SERVISI***
HARGJIMET: 5.1L
LOKAL: 5.9L
*VETURA POSEDON :
*NAVIGACION TE MADH*** DVD
*KLIMATRONIK 2 ZONALE
*AIR BAG
*ESP 6 SHPEJTSI
*VITI 2004
*DRITARE ELEKTRONIK
*PASQYRET ME RETREVIZOR ME RRYM DHE ME NXEMJE DHE CHROME
*FELLNE SHUM TE BUKURA CHROME LLAKOSTA
*GOMA TE REJA
* 2 QELSA
*ME LIBER SERVISI .VETURA ESHTE E IMPORTUAR NGA ZVICRA AMORTIZERAT I KA TE FERRARIT HIN NEPER KTHESA HIQ PA E ZVOGLUE SHPEJTESIN KENI MUNSI ME THIRR NE TEL.PREJ ORES 8MENGJES DERI NE ORA 10 MRAMJE NR I TELIT 044 417 426 OSE NE IPKO 049 849 443 NESE NUK JA DIN VLEREN KSAJ VETURE MA MIR MOS THIRR NE TEL HIQ. FLM PER MIRKUPTIM NESE KENI INTERES ME BLE VETUREN KA MUNSI MIJAV SJELL NE SHQIPERI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim