WV Polo 1.4 benzin -98

Shitet nga: Agim 25 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Wolsvagen Polo 1.4 benzin , 1998 , dokumenta te paguara per 1vit .
Gjendje te mire motorrike dhe xhenerike . Kondicioner .
Xhama elektrik
Mbyllje qendrore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim