Vw touran 2.0 tdi diesel kamio automatike-04

Shitet nga: flori 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
vw touran viti prodhimit 2004
,automatik 2.0 nafte, xhama te zi ,
xenon origjinale ,disqe alumini ,
me dogane e sapo ardhur nga zvicra
ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim