Vw Touareg -06

Shitet nga: Renald 06 Nën 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Vw Touareg 2006.Nafte.Me dokumenta dhe dogane te paguar. Me klima, 137mije km. 3000kubik motori.Shitet ose kembehet me apartament.Cmimi i negociueshem.16500 eu.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim