Vw Lupo -02

Shitet nga: betim 29 Tet 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
LUPO 1.0BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA
GOMA TE REJA E RUAJTUR SI MRENDA ASHTU DHE JASHT
VETURA GJENDET NE KOSOV

KONTAKT VIBER +37744744500 NA KONTAKTONI NE VIBER JU MIRPRESIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim