U SHITTT

Shitet nga: volvo 26 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   4 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S80
Volvo s80 2.0.turbo benzin gaz impjanti gazit sekuencjal..makina eshte me motorr 2000 turbo.Ne gjendje shum te mire .kambjo manuale.goma te reja te sapo montuara Suport amortizatori.kemb motorri te reja.,radiator,depozit uji,amortizator, ferrota, vaj/filtra te gjitha te reja kandele bobina.esp kasetofon origjinal telefon komanda ne timon cruise controller pasqyra me palosje sedile elektrike me memorje me ngrofje dhe lekure.makina ka 150000 klm origjinale mund ti verifikoni.taksat te sapo paguara per nje vit deri ne gusht 2017 dhe siguracioni ne janar 2017esht shum e shpejt dhe ekonomike me gaz.(impjanti nuk esht ne leje qarkullimi)makina i ka te gjitha sherbimet e bera si motorrike dhe xhenerike ska nevoj Fare per asgje pervec disa gervishje qyteti dhe sediles se shoferit te shqepur.mundesi nderrimi.per nderim cmimi 3500 euro.nderrohet dhe me t6
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim