Volvo xc90 2.4 dizel automat -08

Shitet nga: Ani 18 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka ardhur nga suedia i jan ber dokumentat shqiptare dhe esht ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim