Volvo c70 -00

Shitet nga: Fatlum 10 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Volvo c70. Ne Gjendje Te Shkelqyer dhe dokumenta te rregullta deri ne Gusht 2015. Impiant Gazi Italian Origjinal i vitit 2014, sedile lekure, disqe+goma origjinale te volvos viti 2014. Sedilje Me Ngrohje, Abs , Airbag Per Me Shum Informacion Kontaktoni 0697606866 Cmimi i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim